Shadow Complex Remastered

Platform Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - Epic Games Inc.
  • Boyut 5/2/2016
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Epic Games Inc.

Shadow Complex Remastered indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Gölge Kompleksi Remastered Unreal Engine teknolojisi ile güçlendirilen “modern ve ustaca yan kaydırma” Shadow Complex, 2009'da sadece Xbox 360 için özel olarak piyasaya sürüldüğünde anında bir klasik haline geldi. Fan favorisi, 50'den fazla Yılın Oyunu ve Editörün Seçimi Ödüllerini kazandı. Yılın en popüler konsol oyunlarından biri oldu. ChAIR'in modern, son teknoloji ürünü oyunla klasik yan kaydırma tasarımına yeni bir dokunuş getiren Shadow Complex Remastered'de, grafik geliştirmelerle güncellenen, ödüllü orijinal oyunun içeriğine sahip, tamamen yeni bir dinamik .
10 saat süren keşif ve hızlı tempolu mücadele sayesinde oyuncular engelleri aşmak, düşmanları koruyabilmek ve daha da gizemli ve zorlayıcı, doğrusal olmayan bir oyun dünyasına dönüşebilmek için oyun değiştirici güçleri keşfediyorlar.


Hikaye Özeti: Gölge Kompleksi Remastered, kaybolan hiker Jason Fleming'i hükümet komplosunun, karanlık politik motiflerin ve askeri ayaklanmanın boşluğuna sürüklüyor. Jason ve sevgilisi Claire, Restorasyon adı verilen hileli bir paramiliter gruba yanlışlıkla çarptığında, kısa bir süre sonra fraksiyonun niyetinin, Amerika'nın yeni bir iç savaşa dönüşmesine yol açacak bir olaylar zincirini harekete geçirmek olduğu ortaya çıkıyor. Yol boyunca, Jason birçok yüksek teknoloji ürünü “oyuncak” satın alıyor. Restorasyon gelişiyor ve sonunda süper güçlü bir yıkım motoru haline geliyor.


Çekirdek Oyun Oynama Öğeleri:
- Klasik yan kaydırma tarzından esinlenen modern platform maceralarını yaşayın.
- Düşmanlar, zorluklar ve çene düşürücü patron savaşları ile dolu devasa, gizemli bir oyun dünyasını keşfedin.
- Onlarca benzersiz oyun değiştirici power-up ve 100 + ek öğeler ve geliştirmeler keşfedin.

- Tamamen yeni başarılar ve ana zorlukları tamamlayın.
- Ünlü çizgi roman yazarı Peter David tarafından kaleme alınan heyecan verici bir aksiyon-gerilim hikayesi ile yolculuk.
- Epic Games’in Unreal Engine 3’ünde mümkün olan sağlam fiziğe sahip inanılmaz grafikler.
Güncelleme Özellikleri:
- Yüksek tanımlı karakterler, düşmanlar, ortamlar ve arayüz.
- Güncelleme aydınlatma, işlem sonrası ve görsel efektler.
- Yeni içeriğe dayalı yakın çekim işlemleri.
- Yeni başarılar ve usta zorluklar.
Platforma özgü özellikler: Xbox Live başarılarını, skor tablolarını, arkadaş listelerini ve bulut kayıtlarını destekler.

Shadow Complex Remastered indir